Promagnetin – recenzja innowacyjnych wkładek magnetycznych

bóle nóg

Promagnetin to wyjątkowe wkładki magnetyczne do butów, które dzięki nowoczesnej strukturze działają na cały organizm – niwelują bóle pleców, stóp i kończyn, pomagają rozwiązać problemy z krążeniem a także zredukować masę ciała. Zapewniają również stopom niesamowite uczucie lekkości i świeżości na dłużej. Na czym polega ich fenomen?

Każdy z nas doświadczył kiedyś uciążliwego, długotrwałego bólu, który nie pozwala o sobie zapomnieć przez długi czas. Taki rodzaj bólu pojawia się szczególnie u osób pracujących w pozycji siedzącej (ból dolnych części kręgosłupa) lub stojącej (ból stóp i kończyn dolnych). Jaki jest najskuteczniejszy sposób walki z długotrwałym bólem? Wkładki magnetyczne to innowacyjny produkt opracowany w oparciu o starożytną akupresurę i topografię stref refleksyjnych ludzkiej stopy. W bezinwazyjny i naturalny sposób niwelują ogniska bólu, a do tego są łatwe w użyciu – można je stosować zarówno w pracy jak i w domu.

Jak działają wkładki magnetyczne do butów?

Wkładki magnetyczne do butów to rodzaj wkładek terapeutycznych, które działają na uciskacją aktywne części stopy. Ta znana od wieków metoda szczególną popularnością cieszyła się w starożytnych Chinach. Osoby korzystające z zabiegów akupresury uważają, że uciskając odpowiednie punkty na ciele można ograniczyć lub całkowicie zniwelować ból w innych partiach organizmu. Wyjątkowe miejsce na mapie ludzkiego ciała zajmują pod tym względem stopy – na nich bowiem zlokalizowana jest większość czułych punktów, które mają połączenie z pozostałymi częściami ludzkiego ciała. Aby zabieg był skuteczny ucisk musi być odpowiednio mocny i nakierowany na konkretne części stopy.

Stosowanie wkładek magnetycznych do butów pozwala skoncentrować nacisk na aktywnych rejonach stopy – oddziałując tym samym na konkretne schorzenia. Wkładki to rodzaj leczniczego masażu dla naszych stóp, który można stosować o każdej porze dnia – również w pracy, siedząc przy biurku lub obsługując klientów. Dzięki wbudowanym magnesom wkładki stymulują zakończenia nerwowe spodniej części stóp, zapewniając tym samym masaż i poprawę przepływu krwi. Wierzchnia warstwa produktu wykonana jest z przewiewnego materiału, który zwiększa komfort użytkowania i pomaga w odprowadzeniu wilgoci. Dzięki temu wkładki magnetyczne można nosić przez cały dzień i bezinwazyjnie dbać o swoje zdrowie.

wkładki promagmetin na ból

Co to jest Promagnetin i jak działa?

Promagnetin to najwyższej jakości wkładki magnetyczne, które niwelują ból u jego źródła. Produkt zapewnia dobrą absorpcję drgań – zmniejszając bóle i zmęczenie stóp, oraz dolnego odcinka pleców. Dzięki wbudowanym magnesom zwiększa kontakt z naturalnym polem magnetycznym Ziemi i stymuluje zakończenia nerwowe spodniej części stóp. Promagnetin zapewnia więc naturalny masaż skierowany punktowo w miejsca stopy, które warto stymulować.

Wkładki magnetyczne Promagnetin:

 • masują stopy podczas chodzenia

 • poprawiają krążenie krwi w całym organizmie

 • dzięki elastycznym kolcom stymulują aktywne punkty stopy

 • zmniejszają bóle nóg i częstotliwość występowania skurczy

 • dzięki najwyższej jakości użytych materiałów poprawiają wentylację stóp

 • redukują masę ciała dzięki przyspieszeniu metabolizmu

Dodatkowe działania wkładek Promagnetin

Wkładki magnetyczne Promagnetin są idealnym rozwiązaniem dla osób, które często pracują w pozycji siedzącej i oczuwają uproczywy, nawracający ból kręgosłupa i dolnych kończyn. Promagnetin odpowiada także na potrzeby osób pracujących na stojąco – stale narażonych na zmęczenie stóp i dolnych kończyn. Dzięki obecności elastycznych kolców, które punktowo stymulują sensorycznie aktywne części stopy Promagnetin działa niezauważalnie przez cały czas aktywując szereg zdrowotnych właściwości i skutecznie walcząc z bólem.

ból stóp

Promagnetin pomaga zniwelować:

 • bóle kończyn

 • bóle migrenowe

 • bóle pleców

 • bóle serca

 • bóle stóp

 • choroby grzybicze stóp

 • problemy z krążeniem

 • skurcze mięśni nóg

Specjalna wersja slim produktu pozwala znacznie zredukować masę ciała i poprawia przemianę materii.

Dzięki temu przeciwdziała:

 • otyłości
 • nadwadze
 • powstawaniu cellulitu

wkładki promagnetin

Dla kogo przeznaczone są wkładki magnetyczne Promagnetin?

Promagnetin to produkt doskonale odpowiadający na potrzeby osób, które większość dnia spędzają w pozycji siedzącej i odczuwają w związku z tym dolegliwości bólowe w dolnej części pleców. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Promagnetin stymuluje aktywne części podeszwy stopy, działając jak kojący masaż. Stopy stają się bardziej wypoczęte a dolegliwości bólowe ulegają znacznemu zmniejszeniu.

Specjalna wersja wkładek Promagnetin Slim przeznaczona jest dla osób zmagających się z powolną przemianą materii, która utrudnia utrzymanie prawidłowej wagi. Ten rewolucyjny produkt dzięki intensywnej stymulacji odpowiednich części stopy przyspiesza proces przemiany materii, przyczyniając się tym samym do spadku wagi i utrzymaniu zdrowej, szczupłej sylwetki.

Fazy działania produktu Promagnetin

Promagnetin działa w trzech aktywnych fazach. Każda z nich ma istotne znaczenie dla likwidacji stanów bólowych a także aktywacji właściwości samonaprawczych organizmu.

 • Faza I – podczas której pole magnetyczne wnika w bolące tkanki i zatrzymuje impulsy bólowe w komórkach. Z czasem komórki całego organizmu są coraz lepiej dotlenione i oczyszczone z toksyn – co sprzyja ogólnej poprawie funkcjonowania całego organizmu.

W pierwszej fazie działania wkładek magnetycznych Promagnetin można zaobserwować wyraźne zmniejszenie bólu w stopach – towarzyszy mu uczucie lekkości i odświeżenia.

 • Faza II – w jej trakcie siły magnetyczne Ziemi wspierają naturalny proces gojenia się stanów zapalnych i niwelowania towarzyszących im dolegliwości – takich jak problemy skórne, nadciśnienie, bóle migrenowe, zimne stopy i dłonie, nieprawidłowa praca układu pokarmowego i problemy oddechowe. W drugiej fazie działania wkładek magnetycznych szczególnie wspierany jest układ hormonalny, co pomaga w redukcji stresu, bóli migrenowych, a także pomaga przywrócić właściwy metabolizm. Znika ból pleców, barków i kolan.

 • Faza III – w której organizm zaczyna wykazywać zdolności samonaprawcze – co ma szczególne znaczenie przy problemach reumatoidalnych i artretycznych. Efekty działania wkładki kumulują się na poziomie komórkowym, przywracając ciału sprawność i dynamikę.


promagnetin

Przejście przez wszystkie wspomniane fazy przywraca stabilność i sprawność organizmu. Pozwala to na stałe zapomnieć o bólu i przywraca komfort dynamiki ruchu na długi czas.

Opinie o wkładkach magnetycznych Promagnetin

Osoby, które wypróbowały wkładki magnetyczne Promagnetin, w swoich opiniach zwracają uwagę na zaskakującą szybkość ich działania, połączoną z nadzwyczajną skutecznością. Zdrowotne właściwości Promagnetinu zachwalają szczególnie użytkownicy, którzy korzystają z wkładek w miejscu pracy. Wkładki Promagnetin – choć na początku wydają się twarde – pobudzają zakończenia nerwowe w stopach, dzięki czemu przeciwdziałają powstawaniu odcisków i odparzeń. To doskonały produkt dla osób, które mają stojącą pracę – przeciwdziałają bowiem zmęczeniu stóp i obtarciom. Promagnetin wspiera również osoby z siedzącą pracą, ponieważ pomaga niwelować ból pleców i barków.

Jak zdobyć produkt Promagnetin?

Wkładek magnetycznych Promagnetin nie da się kupić w aptece, ani w sprzedaży detalicznej – można je zdobyć wyłącznie u producenta bezpośrednio na stronie internetowej. Cały proces realizacji zamówienia przebiega bardzo sprawnie, a zamówienie trwa dosłownie chwilę! Warto odwiedzić stronę producenta już teraz i poznać atrakcyjne ceny wkładek Promagnetin oraz sposób składania zamówienia.

Nie czekaj aż dopadnie cię ból – odbierz wkładki Promagnetin już dziś!


promagnetin


 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *