Audisin Maxi Ear Sound Opinia na temat wzmacniacza słuchu

choroby uszu

Written by:

Kłopoty ze słuchem to smutna przypadłość, która dotyka miliony osób na całym świecie. Niesprawny narząd powoduje problemy natury psychicznej (pewna forma wykluczenia społecznego), oraz brak możliwości pełnego odbierania bodźców otaczającego nas świata. Na rynku pojawia się pełno rozwiązań, których celem jest naprawa zmysłu. My przetestujemy jeden z nich.

Jakie są możliwości odzyskania słuchu? Mimo wielkiego rozwoju medycyny, wcale nie ma ich wiele. W niektórych przypadkach konieczna jest operacja (warto jednak wspomnieć, że dotyczy to raczej osób młodszych, lepiej znoszących zabiegi), niekiedy przepisywane są specjalistyczne leki. Chemiczne preparaty nie zawsze jednak działają, a operacja niesie ze sobą ryzyko. Rozwiązaniem godnym rozważenia jest mechaniczna naprawa słuchu, dzięki wzmacniaczom słuchowym.

Urządzenie kojarzy się jednak wielu ludziom (szczególnie osobom starszym) z brzydkim, niewygodnym i ogromnym urządzeniem, które montujemy do ucha. Stare wzmacniacze powodowały dyskomfort użytkowania, wypadały z ucha, generowany przez nie dźwięk był niezrozumiały, zawierał szumy i charczał. Dziś wysokiej klasy urządzenia dalekie są jednak od tych wad.

Wzmacniacz słuchu Audisin Maxi Ear Sound – jak działa?

Wśród rynkowych nowości pojawiło się urządzenie, na które z pewnością warto zwrócić uwagę. To Audisin Maxi Ear Sound. Audisin Maxi na słuch (o jego parametrach szczegółowo warto poczytać na oficjalnej stronie) jest małym i dyskretnym wzmacniaczem.

Jego głównym zadaniem jest wzmocnienie i wyregulowanie fal dźwiękowych w taki sposób, żeby były odpowiednio natężone i wyraźne dla odbiorcy. Dzięki temu użytkownik wzmacniaczu ma słyszeć wyraźnie, szybko (niektóre wzmacniacze miały problem z nadążaniem przetwarzania fal), sprawiając, że brak słuchu nie będzie już wielkim kłopotem.

Producenci wskazują, że wzmocnienie fal dźwiękowych wzrasta o 350% procent! To ogromny skok, który sprawia, że każdy dźwięk dociera do odbiorcy aż 3 razy mocniej. Wzmacniacz eliminuje też popularny i bardzo niepożądany efekt wybiórczości dźwięku. Efekt nasila się, gdy do urządzenia dociera wiele dźwięków, z różnych stron. Słabej jakości wzmacniacze i aparaty nie potrafią dostosować się do takiego stanu i docierający do odbiorcy dźwięk jest głośny, ale nie da się z niego rozpoznać żadnego słowa. Audisin Maxi Ear Sound wykorzystuje stereofonię dźwięków. Wspomaga tę funkcję naszego mózgu, nastawiając odpowiednio ton i częstotliwość fal dźwiękowych. To sprawia, że używający wie skąd konkretnie dobiega dźwięk i może włączyć się w rozmowę z kilkoma rozmówcami.

Testowany przez nas wzmacniacz słuchu ma jeszcze kilka zalet. Świetnie usuwa szumy, których zdrowy człowiek nie jest w stanie usłyszeć. Tło dźwiękowe jest przez niektóre urządzenia nasilone, przez co dźwięk właściwy zlewa się z odgłosami, których słyszeć nie chcemy. W Audisin Maxi efekt ten jest eliminowany, ze względu na pełną redukcję szumów. Inteligentnie usuwa te nieprzyjemne efekty i sprawia, że dźwięk właściwy jest wyraźny i przyjemny.

Inteligentne filtrowanie ma jeszcze jedną, niewątpliwie dużą zaletę. Pozwala na stopniowanie fal dźwiękowych, dzięki czemu dźwięki ciche dochodzą do nas „po cichu”, a te głośniejsze nasz mózg odbiera, jako bliższe nam. To sprawia, że wzmacniacz wiernie odwzorowuje prawdziwość i naturalność odgłosów z zewnątrz.

audisin maxi ear sound opinie

Audisin Maxi – jak działa i czy jest to bezpieczne?

Wzmacniacz Audisin Maxi jest w pełni certyfikowanym i przetestowanym wzmacniaczem słuchowym. Oznacza to, że eliminuje ryzyko niebezpieczeństwa użytkowania i powodowania dyskomfortu. Niektóre urządzenia, których jakość jest bardzo wątpliwa sprawiają, że problemy ze słuchem się pogłębiają. Działają na zasadzie niskojakościowych słuchawek, które psują narząd i doprowadzają do całkowitej głuchoty.

Inteligencja testowanego przez nas urządzenia sprawia, że te szybko rozpoznaje wadę słuchu u użytkownika i reguluje się do jego potrzeb. Dźwięk dochodzący nie będzie, więc zbyt głośny i za cichy. Będzie naturalny i idealny. Urządzenie nie obciąża, a wspomaga narząd słuchu.

Wynika to ze specyfikacji działania wzmacniaczu. Ten początkowo diagnozuje problemy użytkownika. Przetwarzane fale dźwiękowe są analizowane przez urządzenie i regulowane w jego obudowie. Wszystko dzieje się w ułamku sekund, więc dochodzący dźwięk jest przetwarzany przez mózg natychmiastowo.

Działanie wzmacniaczu jest, więc w pełni bezpieczne i nie spowoduje pogłębiania wady słuchu. Jego działanie możemy porównać z najlepszej jakości okularami. Te sprawiają, że narząd pracuje w komfortowych warunkach, wspomagany przez szkła. Podobnie działa Audisin Maxi. Warto dodać, że brak odpowiedniego wzmacniaczu może również pogłębiać problemy ze słuchem. Próbujemy naciągać możliwości naszego zmysłu, narażając go na wytężoną i wzmożoną pracę. To będzie sprawiać, że pomożemy mu w autodestrukcji.

zamow tu

Wzmacniacz stawia na komfort

Komfort użytkowania jest ważny dla starszych, jak i młodych użytkowników. Wzmacniacz jest również adresowany do tych drugich. Wbrew pozorom, problem słuchu zaczyna dotykać także młodszych ludzi. Wszystko przez bardzo głośne słuchanie muzyki na słuchawkach, czy niezdrowy tryb życia. Dla nich komfort użytkowania i wygląd wzmacniaczu będzie bardzo ważny. Oczywiście, starsze osoby również odczuwają wstyd używania wzmacniaczu słuchowego. Wygląd jest więc ważnym czynnikiem wyboru urządzenia.

Tu Audisin Maxi również sprawia świetne wrażenie. Wzmacniacz jest zbudowany bardzo solidnie, a materiały używane do jego wykonania są najwyższej jakości. Urządzenie jest bardzo uniwersalne i świetnie wpasowuje się w kształt ucha odbiorcy. Jego ogromną zaletą są niewielkie rozmiary. Na tyle duże, żeby nie uszkodził naszego ucha, ale też tak małe, żeby nie było go widać z zewnątrz. Co więcej – doskonałe przyleganie do narządu sprawia, że użytkownik szybko zapomina o aparacie. Nie powoduje, więc dyskomfortu noszenia.

Wzmacniacz wyposażony jest w kilka odpowiednio wyprofilowanych końcówek silikonowych, które wpasowują się w ucho zewnętrzne. Wymienne końcówki sprawiają, że wzmacniacz nadaje się do używania przy niedzielnym obiedzie, ale również – uwaga, to zaleta niebywała, bardzo rzadko spotykana – można z nim uprawiać sport! Nie ma możliwości, żeby urządzenie wypadło z ucha podczas ruchu.

Równie ważne, co wygląd, będzie brak uciążliwości przy eksploatacji urządzenia. To jego kolejna zaleta. Wbudowany akumulator wymaga bardzo okazjonalnego ładowania. Nie ma więc ryzyka, że wyładuje się w najmniej odpowiednim momencie. W zestawie użytkownik dostanie ładowarkę. Można więc ładować urządzenie np. w nocy, lub gdy nie jest ono konieczne. Dołączona ładowarka to również świetna jakość – proces ładowania trwa tylko 4 godziny, a więc nie ma problemu ze znalezieniem czasu na załadowanie baterii. Ta ma pojemność, która wystarcza na 20 godzin ciągłego używania. Bardzo komfortowe jest również obsługiwanie wzmacniaczu. Większość czynności wykonuje on sam, a wielostopniowe ustawianie głośności pozwala na dostosowanie go do swoich wymagań. Uwaga – na początku używania wzmacniaczu możemy odczuwać małe szumy. Wynika to z dostosowywania się wzmacniaczu do naszego ucha. Po niecałym miesiącu problem powinien całkowicie zniknąć, gdyż Audisin Maxi będzie wiedział jak działać, by poprawić pracę naszego organizmu.

Samo wykonanie urządzenia też jest bardzo trwałe i niepodatne na szybkie uszkodzenia. To sprawia, że nie będziemy musieli bez przerwy serwisować urządzenia, a ewentualny upadek nie popsuje go.

audisin maxi ear sound forum

Opinie o urządzeniu? Naprawdę pozytywne!

Choć wielu użytkowników nie wierzy w takie urządzenia, to zarówno opinie lekarzy jak i samych Klientów są bardzo dobre. Ci pierwsi podkreślają, że wzmacniacz jest świetnie przystosowany do używania, jest bezpieczny dla zdrowia użytkownika i odpowiednio wspomaga działanie zmysłu słuchu. W opinii lekarzy wzmacniacz będzie działał nawet u osób z zaawansowaną wadą słuchu. Naukowcy podkreślają też, że długoletnie używanie wzmacniaczu nie wpłynie negatywnie na nasze zdrowie.

Pozytywny wpływ Audisin Maxi na urządzenie podkreślają sami używający. Według badań około 91 procent używających go osób (z niedosłuchem umiarkowanym) zauważa ogromną poprawę w słyszeniu dzięki wzmacniaczowi. Jeszcze większą skuteczność wzmacniacz notuje u osób, które mają lekką wadę. Tu aż 98 procent osób chwali skuteczność urządzenia i cieszy się z poprawy komfortu życia.

Na forach internetowych pełno jest pochlebnych słów na temat Audisin Maxi. Użytkownicy piszą, że chętniej wychodzą z domu, rozmawiają przez telefon i angażują się w życie towarzyskie. Podkreślają, że rozmówcy nie zdają sobie nawet sprawy z używania przez nich wzmacniaczu. Urządzenie poprawia wyniki w nauce, pomaga w randkowaniu i debatach. Jest przyjacielem swoich użytkowników!

Gdzie kupić Audisin Maxi?

Urządzenie najlepiej nabyć na stronie internetowej producenta. To sprawia, że unikniemy jakiegokolwiek ryzyka braku gwarancji czy jakości zakupionego urządzenia. Na rynku pełno jest niesprawdzonych podróbek, które mogą spowodować spory uszczerbek na zdrowiu.

Skoro urządzenie ma tyle zalet, to z pewnością jego wadą musi być cena. Nic z tego! Cena Audisin Maxi jest naprawdę przystępna i nie powinna sprawić kłopotów. Urządzenie w promocji można zdobyć już za 297 złotych. W tej cenie otrzymujemy w pełni certyfikowany wzmacniacz słuchu, wraz z pełną gwarancją jakości. Nie ma na rynku urządzenia, które ma tak świetny stosunek jakości do ceny, jak Audisin Maxi.

Podsumowując możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że Audisin Maxi Ear Sound to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób z problemami narządu słuchu. Potwierdzają to opinie w sieci, oraz badania lekarzy. Mechanizm jest bezpieczny dla naszego zdrowia, wygodnie się go nosi, nikt z zewnątrz go nie zobaczy, a cena nie uszczupli portfela. Te zalety sprawiają, że naprawdę warto zainwestować w Audisin Maxi.

Do usłyszenia!

 

zamow tu

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *